Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy już w Wielką Sobotę, a radosne „Alleluja!” towarzyszyło nam przez całe święta.
Wprowadzeniem w świąteczny czas była wizyta kapelana ośrodka, ks. Grzegorza Nowaka, który w Wielką Sobotę pobłogosławił pokarmy na stół wielkanocny.
W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego nasi Mieszkańcy wspólnie z przedstawicielem Pana Prezydenta Panem Piotrem Kulbatem Pierwszym Zastępcą Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz pracownikami DPS zasiedli do wspólnego, świątecznego śniadania przy pięknie udekorowanym, kolorowym stole. Przy radosnych rozmowach i w otoczeniu wiosennych dekoracji, degustowaliśmy tradycyjne potrawy oraz wielkanocne wypieki. Był to czas pełen uśmiechu, wzajemnej życzliwości i spokoju. Niech ta atmosfera pozostanie w naszych sercach jak najdłużej.
Tradycyjnie Mieszkańcy uczestniczyli również w uroczystej Mszy Świętej, która pozwoliła, by w głębokim skupieniu i duchowej radości wkroczyć w ten najważniejszy czas w roku.
W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego nasi Mieszkańcy wspólnie z przedstawicielem Pana Prezydenta Panem Piotrem Kulbatem Pierwszym Zastępcą Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz pracownikami DPS zasiedli do wspólnego, świątecznego śniadania przy pięknie udekorowanym, kolorowym stole. Przy radosnych rozmowach i w otoczeniu wiosennych dekoracji, degustowaliśmy tradycyjne potrawy oraz wielkanocne wypieki. Był to czas pełen uśmiechu, wzajemnej życzliwości i spokoju. Niech ta atmosfera pozostanie w naszych sercach jak najdłużej.
Tradycyjnie Mieszkańcy uczestniczyli również w uroczystej Mszy Świętej, która pozwoliła, by w głębokim skupieniu i duchowej radości wkroczyć w ten najważniejszy czas w roku.
